Pro optimální uživatelský zážitek si prosím aktualizujte svůj flash player. Kliknutím sem si stáhnětě poslední verzi Adobe Flash.

 

Jak si užívat erotický livechat

14th July 2014
Offline 1MoreBitch - Jak si užívat erotický livechat
V tomto článku najdete krátký návod jak se zaregistrovat na VideoChaty.cz a ukázku jak taková privátní show probíhá. Po přečtení pro vás cybersex na erotickém live chatu bude snáze představitelný a třeba i lákavější.

Registrace

Jak někteří vědí, na free chat má každý uživatel přístup i bez registrace a s dívkami si zdánlivě můžete povídat už zde, i když bez striptýzu a erotické show.

Skutečnost je však jiná. Drtivá většina vystupujících modelů a modelek se naučila neregistrované členy ignorovat, protože z nich nikdy nic nekápne. Neregistrovaný návštevník na free chatu vystupuje pod přiděleným nickem Guest###, což je pro modelky dostatečně zřetelný signál, že jste pro ni ztráta času. Teprve po registraci budete moct na chatu komunikovat pod svým nickem a pro modelku budete zajímavým partnerem.

Registraci zahájíte kliknutím na tlačítko "Připojit se teď" nahoře. V prvním kroku vyplníte nick, heslo a e-mail. Ve druhém kroku si vyberete preferovanou platební metodu a požadovaný počet kreditů. Jestli chcete přístup získat co nejrychleji, zvolte platbu kreditní kartou. Členství získáte do několika vteřin. Nejmenší částku, za kterou lze kredity nakoupit je 20 €, nejvíce pak za 160 €. Zadejte osobní údaje a informace o kartě. Potvrďte a máte nabito. Více informací o používání kreditky při platbě za erotiku online najdete například zde: www.ceska-porna.cz/jak-platit-kreditni-kartou-za-porno/

Ceny

Cena privátní live show na chatu odpovídá cenám za erotické telefonní linky. Soukromá show nové začínající modelky začíná na 25 Kč (1 €, modelka má na profilovém obrázku označení SALE), většina holek má cenu za 1 minutu nastavenou na 50 Kč (2 €), páry a skupiny pak mají cenu vyšší. Na rozdíl sexu po telefonu, nekupujete zajíce v pytli. Na free chatu si ještě před zaplacením vyberete modelku podle svých představ, se kterou si následně můžete zaplatit soukromou show. Délka show je na vás, průměrně však nepřesáhne 10 minut. Platíte reálné ženě/muži, který se po dobu placené show věnuje pouze vám. Na rozdíl od porna na live chatu můžete psát svá konkrétní přání co chcete vidět a show spoluvytváříte. V případě, že vás dívka omrzí, v záloze čekají stovky a tisíce dalších z celého světa.

Soukromá show

S nabitým kreditem si podle svého vkusu vyhledejte modelku/modela. Vybírat můžete podle fotek nebo s pomocí pokročilých filtrů (např. nevyholené dlouhovlasé blondýny zvládající anál). Filtry se objeví po rozkliknutí ikonky 3 řádků vpravo u vyhledávacího pole. V detailu modelky najdete její profilové fotky a přehled všeho co modelka před webkou ukazuje. Své oblíbené holky si také můžete označit hvězdičkou a později se k nim snadno vrátit.

Až si najdete svou modelku, můžete se s ní ve free chatu naladit. Privátní show odstartujete klikem na Spustit soukromou show. Od této chvíle je modelka vaše a nikdo jiný ji už nevidí. Privátní show začíná...

Hi BB, You look so nice today

/Ahoj bejby, dnes ti to moc sluší/

HRU? (How are You?)
/Jak se máš?/

Can We come together?
/Uděláme se spolu?/

Dance for me and strip for me
/Zatancuj mi a předveď mi striptýz/

Show me your beautiful butt
/Ukaž mi svůj krásnej zadeček/

Take off ur bra and show me ur nipples in close up
/Sundej si podprsenku a ukaž mi svý bradavky zblízka/

I m so horny, my stiff dick is ready for You now, bb
/Jsem strašně nadrženej, moje tvrdý péro na tebe připravený/

RU (Are You) excited too?
/Jsi vzrušená?/

Now show your sexy ass
/Teď mi ukaž svůj sexy zadeček/

Turn round and show your whole body
/Otoč se ať je vidět celá postava/

Rub ur pussy with ur panties on
/Hoň si svou kundičku přes kalhotky/

Zoom in
/Přizoomuj/

Zoom in Your lovely face while touchig yourself
/Ukaž mi obličej, když si to děláš/

Nice!
/Krása!/

Let's take off your panties and spread yours legs on cam
/Sundej si kalhotky a roztáhni nohy na kameru/

Spread your pussy lips
/Rozevři si pysky/

Are you wet?
/Jsi vlhká?/

Do it with the purple dildo
/Dělej si to tím fialovým robertkem/

Show me doggy style
/Ukaž se mi zezadu/

Zoom out, I wanna see your face too
/Odzoomuj, chci vidět i tvůj výraz/

Plug the small dildo in your ass, keep masturbating
/Strč si do zadku ten malej vibrátor a pořád masturbuj/

Show me your pussy juice on finger on camera
/Ukaž mi na prstech svou šťávičku do kamery/

Now, rub Your clit slowly
/Teď si pomalu hlaď klitoris/

I will cum, what about you? Are you ready too?
/Budu stříkat, co ty? Jsi taky připravená?/

Zoom in Your face
/Nazoomuj si obličej/

Now I am done, bb, it was great, thanks
/Udělal jsem se, bejby, bylo to krasný, dík/

I will come back later, bye!
/Zase za tebou přijdu, čau/